telaris

TELARİS İLETİŞİM

Değişen sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda içinde satış ve pazarlama kavramlarını barındıran her konuda yetişmiş insan kaynağı sağlamak üzere hareket eden Telaris, teknolojik altyapısı ve etkin süreç yönetimiyle işletmelere destek vermek ve alternatif çözüm önerileri sunmak amacıyla çağrı merkezi hizmetleri vermektedir.

Telaris, çok genç ve dinamik bir şirket olmakla beraber artan kalite standartları ile gün geçtikçe daha büyük kitlelere ulaşmaktadır. Hizmet verdiği sektörde müşteri memnuniyetini ilke edinen Telaris, kısa sürede sektörde saygın, dürüst ve güvenilir bir kurum olarak yer edinmiştir.

Şirketimiz, çalışanları için huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada takım ruhunun ve iletişimin gücüne inanarak öğrenen, eleştiriye açık bir organizasyon yapısına sahiptir. Bilgi, Telaris için en önemli varlık kategorilerinden biri olmakla beraber bilginin, gereken önem ve hassasiyetle korunması sağlanır. Başarının yüksek performanslı çalışanlara bağlı olduğuna inanarak katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime sahiptir. Telaris, ekip olarak genç, ilkeli, iyi eğitimli, hızlı, hedef odaklı ve yaratıcı bir yapıya sahiptir. Değişimi yönetebilen ve hizmetlerinde farklılık yaratan yetkin insan kaynağı ve yüksek bilgi birikimi ile Telaris, çağrı merkezi ve temel müşteri hizmetlerinin yanı sıra Tele-Satış, Saha Müşteri Yönetimi, Back Office, Yardım Hattı, Ürün Tanıtım Pazarlama, Anket çalışma ve İnternet tabanlı işlemlerde de müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.